Kiss FM

Ziua buna nu incepe de dimineata, ci cu horoscopul citit :)

marți, 22 noiembrie 2011

Meci nebun!

Aseara a fost un meci nebun Rapid - Gaz Metan Medias.M-a asteptam sa fie un meci greu, stiind k Mediasul este revelatia de kteva sezoane.Imi amintesc k in mandatul lui Sumy, abia ia batut Rapid.Antrenorul matematician al Gazului face minuni.
Dupa primele 13 minute era deja 2-0 pt medieseni...si au crezut k deja au terminat jocul, dar Rapid este farmecul vietii, iar suporterii au continuat sa-si incurajeze echipa (Si la bine si la greu, Rapid e clubul meu), iar pana la pauza giulestenii au restabilit egalitatea, iar dupa pauza mediesenii au mai inscris odata, iar rapidul de 3ori, scor final 5-3.In momentul de fata Gaz Metan Medias, Astra Ploiesti, U. Cluj sunt unele din cele mai bune echipe ale sezonului.Cel mai frumos lucru este steOAIA pare mai mult o echipa kre se bate la retrogradare dekt o echipa de Europa League!