El:"Auzi, m-am plictisit sa-ti vad postarile tale de pe wall-ul Kiss Fm!
Eu:"Si kre e problema ta, dak nu ai vazut sub poza mea de profil ai optiunea unfriend
El:"Acum faci pe desteptul cu mine sau ce?"
Nu i-am mai zis nimic, nu inteleg kre e problema lui, dak poate sa-mi dea unfriend dc nu o face?
Pt cei kre imi mai citesc c scriu aici si sunt si prietenii cu mn pe facebook si le apar notificari cu ce scriu eu p wall la kiss fm va spun: dak nu va convine unfriend si gata
Pana la urmatoare postare va doresc numai bine ;)

Meci nebun!

Aseara a fost un meci nebun Rapid - Gaz Metan Medias.M-a asteptam sa fie un meci greu, stiind k Mediasul este revelatia de kteva sezoane.Imi amintesc k in mandatul lui Sumy, abia ia batut Rapid.Antrenorul matematician al Gazului face minuni.
Dupa primele 13 minute era deja 2-0 pt medieseni...si au crezut k deja au terminat jocul, dar Rapid este farmecul vietii, iar suporterii au continuat sa-si incurajeze echipa (Si la bine si la greu, Rapid e clubul meu), iar pana la pauza giulestenii au restabilit egalitatea, iar dupa pauza mediesenii au mai inscris odata, iar rapidul de 3ori, scor final 5-3.In momentul de fata Gaz Metan Medias, Astra Ploiesti, U. Cluj sunt unele din cele mai bune echipe ale sezonului.Cel mai frumos lucru este steOAIA pare mai mult o echipa kre se bate la retrogradare dekt o echipa de Europa League!

duminică, 13 noiembrie 2011

MS...NPC

Nu stiu dc multe persoane folosesc expresia "N-ai pentru ce", evident dupa cuvantul "multumesc".
Deci, fara deci...dak cnv iti zice multumesc pentru bla bla bla, nu ai cum sa zici NPC, deoare acea persoana ti-a oferit o informatie.Cel mai simplu ai fi sa zici CP (cu placere) :)...Have a great night!

Messi... Dislike

Argentina a avut din nou meci in pauza competitionala, iar Messi ("el mai bun" fotbalist din lume)  a fost din nou convocat.Iar nu a facut nimic.Nu i-a reusit nici o pasa, nici un gol.A fost un fel de Florescu pentru Romania.
Intrebare: de ce la Barcelona este cel mai bun jucator, iar la nationala este un shit?
Raspunsul: deorece la Argentina nu joaca Xavi si Iniesta.