Kiss FM

Ziua buna nu incepe de dimineata, ci cu horoscopul citit :)

vineri, 2 iulie 2010

WOW....WOW...WOW

O zi k oricare alta...Afara ploua...si asteptam sa inceapa meciul Olanda-Brazilia...De sigur prima sansa o aveau brazilieni...dar am zis hai sa vad cum joak.Si cum era de asteptat dupa 10 minute s-a inscris si primul gol.Olanda-Brazilia 0-1.Dupa marcarea golului olandezi au intrat intr-o depresie totala...iar brazilieni s-au jukt cu okaziile...Dupa o prima repriza dezastruoasa pentru Olanda, m-a gandeam k mai da Brazilia 2-3 goluri...Si in minute 53 dak nu ma insel, gol...dar pentru Olanda...Dupa ink 13minute d joc Olanda majoreaza scorul la 2-1...dar....nu se termina aici...pana la finalul meciului s-a jukt p contre...cu okzii la ambele porti...dar...BRAVO OLANDA...aksa brazilia :-&...Acum asteptam sa vedem cu cn joak OLANDA cu Ghana sau Uruguay...eu as prefera Ghana...deci ramane sa vedem...